/Files/images/anglyska/English-1166x450.jpg

Англійська мова– мова міжнародного спілкування. Займає друге місце в світі по кількості людей, що володіють нею, з них близько 350-400 мільйонів вважають англійську своєю першою рідною мовою.

До англомовних країн відносять США, Велику Британію, Канаду, Австралію та Нову Зеландію. Це – провідні країни світу з розвиненою економікою та інфраструктурою. Крім того, англійська поширена у Індії, країнах Західної Європи, Японії, Кореї, Таїланді та в країнах Африки. Тож володіння англійською мовою – це можливість подорожувати по всьому світові при цьому знаходячи спільну мову з місцевими мешканцями.

Навіщо вчити англійську мову?

/Files/images/anglyska/Без названия.jpgНа даному історичному етапі англійська мова є мовою міжнародного спілкування. Куди би ви не поїхали, де би ви не були, англійська допоможе вам порозумітися з місцевими, знайти друзів та просто цікаво провести час. До речі, більшість сайтів в Інтернеті – також на англійській мові.

Знання англійської мови завжди є плюсом при отриманні роботи. Якщо фірма в якій ви працюєте, працює з іноземними клієнтами, то можливо саме ви отримаєте можливість працювати з ними, адже ви знаєте англійську.

Англомовні країни – це країни розвинуті, є багато тих, хто хоче працювати в цих країнах легально. Проте не всі це можуть робити. Одна з причин цього – незнання англійської мови. Як ви будете працювати в країні, якщо не знаєте мови людей, що в ній проживають?

Є така приказка:Person lives as many lives as many languages does he know, що перекладається як “Людина проживає стільки життів, скільки мов вона знає”. Дійсно, вивчення мови – це цікавий та пізнавальний процес. Він тренує пам’ять, розвиває комунікативні навички та розширює ваші кордони.

Як вчити англійську мову?

/Files/images/anglyska/ed9215_6f2018ee1aae49b0b5a0aefba583da49.jpgЯкщо ви початківець або школяр – вивчати англійську мову поетапно, починаючи з1 класу.

Вчити англійську граматику та слова, виконувати вправи.

Дивитися фільми та, особливо, серіали – вони допоможуть вам тренувати правильну вимову та використання тих чи інших слів у повсякденному житті.

Читати книжки англійською. Читання корисно завжди, а читання іноземною мовою – вдвічі корисніше. Це дозволить вам збагатити ваш словниковий запас та краще зрозуміти будову англійського речення.

Звісно, одним з найважливіших тренувань при вивченні будь-якої мови є спікінг, тобто – розмова на англійській мові. Шукайте іноземців у вашому місті, беріть участь у дискусіях на форумах, заходьте на міжнародні сайті по обміну іноземними мовами (language exchange) де ви знайдете людей, з якими можете поспілкуватися по Скайпу. Найкраще, звісно, спілкуватися з носіями англійської мови (native speakers), але якщо ви новачок – розмовляйте з усіма, адже у цей спосіб ви будете тренувати свою вимову.

Для вивчення англійської мови можна записатися на платні курси або ж розпочати відвідувати якийсь клуб розмовної англійської мови, що може бути у вашому місці. Зазвичай ці клуби безкоштовні і відвідувати їх – одне задоволення.

Що вчити в англійській мові?

/Files/images/anglyska/angliyskiy_yazyik_dlya_malyishey.jpgЯкщо ви школяр або тільки-но розпочинаєте вивчення мови, то вам перш за все потрібно вивчитианглійський алфавіт. Без знання літер знання мови не можливо, оскільки літери – це основа. Вивчення англійського алфавіту буде для вас більш легким, якщо до цього ви вже зістрічалися з латинским алфавітом та вивчали хоча б одну з європейських мов.

В мові усьому голова – граматика.Граматика англійської мови– це те, як, власне, мова побудована. Вона складається зчасів, морфології, правил побудови речень та багатьох інших складових.

Наріжним каменем є також вивченнятаблиці неправильних дієслів. Їх у англійській мові не надто багато, проте для їх вивчення вам потрібно буде докласти зусиль. Найкращий спосіб вивчення неправильних дієслів – їх використання у розмовній мові або заучування через написання речень, в яких їх використання буде доречним.

Доречним буде вивчення фразеологізмів та ідіом. Англійська мова багата на це, а їх знання дозволить вам урізноманітнити вашу вимову та зробити її більш багатою. Іноземець, що знає фразеологізми та ідіоми англійської мови завжди викликає пошану. А якщо ви ще будете знати приказки та прислів’я, то ваш співрозмовник взагалі відчує культурний шок.

Кiлькiсть переглядiв: 372