Гаряча лінія Київського РЦОЯО

працює в робочі дні з 9.00 до 18.00, за телефонами: (044) 360-70-04, (044) 361-42-17

УВАГА! Пряма телефонна лінія!

Поспілкуватися з керівниками Київського РЦОЯО можна у вівторок та четвер з 15.00 до 17.00 за телефоном: (044)362-87-75, (044)362-84-03

TEACHER

Вступникам після дев’ятого класу знадобиться ID-карта, – Міносвіти

30/11/2017 - 8:41

https://informator.news/wp-content/uploads/2017/11/324206.jpg

Директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України (МОН) Олег Шаров заявив про те, що абітурієнтам після дев’ятого класу при подачі заяви на вступ до ВНЗ необхідно буде пред’явити оригінал посвідчення особи у вигляді ID-карти і подати його копію.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

“Таким документом є паспорт у вигляді ID-карти, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому потрібно для вступу на базі 9-ти класів подавати саме таку ID-карту. І ми дуже просимо заздалегідь подбати про її замовленні та отриманні”, – сказав чиновник.

Шаров підкреслив, що право вступати за свідоцтвом про народження мають тільки ті, кому 14 років виповниться після 1 травня 2018.

Також він нагадав, що для тих, хто закінчив дев’ятий клас, прийом заяв почнеться 2 липня й завершиться 14 липня 2018 року. Такі абітурієнти подаватимуть заяви в паперовій формі. Вступники на базі 11-ти класів повинні подавати документи виключно в електронній формі.

ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ

У розділі «Предмети ЗНО» розміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також у характеристиці зазначено час, відведений на виконання тесту. Детальне ознайомлення з інформацією, зазначеною в характеристиці сертифікаційної роботи, допоможе раціонально розподілити час для написання тесту та виробити власну стратегію ефективної роботи під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати, з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з певного навчального предмета. Саме на основі програм ЗНО, які розробляє та затверджує Міністерство освіти і науки України, укладаються тестові завдання сертифікаційних робіт.

Також стануть у нагоді під час підготовки до тестування коментарі фахівців УЦОЯО та аналіз інформації, як учасники виконали завдання зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Фахівці Українського центру пояснюють послідовність виконання завдань ЗНО-2017 у щотижневій рубриці «Готуючись до ЗНО» на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти у Фейсбук.

Як впоралися із завданнями зовнішнього незалежного оцінювання учасники тестування у 2017 році, можна дізнатися, переглянувши «Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році», том 2.

Кiлькiсть переглядiв: 202