• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

Кожна школа неповторна, як и кожна людина, навіть якщо це державна школа, яка працює за певними стандартами.

Ймовірно, для більшості школа на все життя залишиться світлим символом, пов'язаним з чудовим часом дитинства, дорослішання, усвідомлення себе особистістю.

Для когось це сільська школа, де в класі два три учні, для когось– школа з шановним, на все життя, вчителем наставником.

Дозвольте представити Вам Боярську загальноосвітню школу № 2

/Files/images/boyarskaya_shkola_2_1.jpgСеред сучасних навчальних закладів Києво-Святошинського району наша школа виділяється своєю незвичайною історією. Адже нашому навчальному закладу виповнилося 100 років.

Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 розташована в казковій будівлі, яка є памяткою архітектури ІХХ століття і по праву є візитнною карткою міста Боярки. Вона займає унікальний за своєю архітектурою будинок, вибудуваний на прикінці позаминулого та на початку минулого століття. Годинами можна милуватися його химерною форму, розглядати оригінальне оформлення фасаду та вікон, порівнюючи цю будову і з середньовічним замком, і з казковим теремом і з готичним собором. Але давайте зізнаємося, що нам рідко доводилося бачити подібні дива.

Рідко в якій школі така незвичайна історія приміщення. Будова школи нагадує церкву, але там і була колись домашня церква на другому поверсі (зараз там спортивний зал), коли був сирітський притулок. Історія шкільної будови тісно пов'язана з історією 20 століття. Ця будова пережила і Громадянську війну і Велику Вітчизняну війну (детально з історією закладу можна ознайомитись на сторінці «Історія становлення закладу».

Боярська загальноосвітня школа №2 відома своїми традиціями, викладачами та випускниками. Багато прізвищ колишніх учнів школи можна зустріти у пресі, про них говорять по радіо, їх показують по телебаченню.

Вся атмосфера нашої школи наповнена життям і творчістю. Всі наші діти із задоволенням ходять до школи.

Ми пишаємося своєю незвичайною історією, своїми учнями та викладачами.

Сьогодні Боярську загальноосвітню школу І-ІІІступенів №2 можна назвати історичним символом міста і його серцем. Тут працюють мудрі й добрі вчителі, гідні спадкоємці вже столітньої традиції викладання та піклування в стінах цього закладу, і діти, що переступають поріг цієї школи, можуть не з книжок, а з вуст своїх земляків, за прикладом їхнього життя, творчості і праці, долучитися до найважливіших і самих благородних істин людства. Багато випускників школи вписали свої імена в історію школи, міста та України. В серцях наших випускників і в їхній пам'яті назавжди закарбована червона, химерна двоповерхова будівля школи, двір, сосни спрямовані в небо, величні могутні вікові дуби і добра щира посмішка любимого педагога.

Детальна інформація про заклад на відповідних сторінках сайту

Кiлькiсть переглядiв: 2125