• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Діяльність закладу

Нормативно правові умови функціонування Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів №2

Вся діяльність педагогічного колективу Боярської загальноосвітньої школи
І–ІІІ ступенів №2 спрямовується на забезпечення прав учнів на загальну середню освіту, організацію їх навчально-пізнавальної діяльності, становлення і розвиток виховної системи у школі, науково-методичній роботі з педкадрами, співпраці освітнього закладу із сім’єю, позашкільними і громадськими організаціями з метою розвитку особистості школярів.

В основу діяльності Боярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 покладено "Закон про освіту", діючі законодавчі та освітні нормативні документи України .

У своїй діяльності колектив школи опирається на Закон України №2442-VІ від06.07.2010р "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації навчально - виховного процесу",на основні положення Конституції України, Закони України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про мови в Україні", "Про охорону дитинства", "Про попередження насильства в сім'ї", "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", "Національну доктрину розвитку освіти, Концепцію загальної середньої освіти (12-річна школа), Концепцію громадянського виховання та освіти, Державні програми "Вчитель", "Діти України", "Освіта. Україна XXI ст.", регіональну програму "Обдаровані діти", Положення про загальноосвітній навчальний заклад.

Внутрішні нормативні документи, що регламентують діяльність закладу:

- статут школи, затверджений наказом відділу освіти Києво- Святошинської районної державної адміністрації №343 від16.08.2012р

- правила внутрішнього трудового розпорядку - затверджені зборами трудового колективу 30.08. 2017 року, введені в дію наказом по школі №69,від31.08.2017

Педагогічний колектив працює у тісній співдружності з батьками. В школі створено батьківський комітет, профспілковий комітет, піклувальна рада які постійно діють. Разом з тим діяльність піклувальної ради обмежується періодичною матеріальною допомогою збоку бізнесменів, підприємств міста, батьківської громадськості. Питання піклувальної ради часто вирішує батьківський комітет школи. Загальноосвітні та батьківські збори проводяться систематично. Комітети працюють за планом. Документація про роботу структур управління школи оформлена .

Щорічно розподіляються функціональні обов’язки між членами адміністрації, розроблені та доведені до працівників школи посадові інструкції, оформлені відповідно до вимог.

Укладена колективна угода між адміністрацією школи і профспілковим комітетом про виконання якої щорічно звітується адміністрація школи та профком на загальних зборах колективу

Відділ освіти Києво-Святошинської РДА

Боярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№2

Кiлькiсть переглядiв: 1166